• Instrukcja pracy

Instrukcja logowania do systemu Synergia dla rodziców i uczniów

1. Wpisujemy w przeglądarkę internetową adres rodzina.librus.pl.
    2. Wybieramy fioletowy przycisk LIBRUS Synergia i klikamy Zaloguj.

3. Logujemy się danymi otrzymanymi w szkole (konto Synergia) na fioletowym formularzu.

Przypominamy, że najważniejsze informacje o uczniu można przeglądać również za pomocą aplikacji Librus dla rodziców i uczniów.

Z aplikacji można korzystać na smartfonach i tabletach oraz przez przeglądarkę internetową na portalu Librus Rodzina. Jest to alternatywny sposób dostępu do informacji zawartych na koncie w dzienniku elektronicznym LIBRUS Synergia. Jest to usługa świadczona przez firmę Librus i wymaga założenia Konta LIBRUS oraz powiązania go z kontem z systemu Synergia. Więcej o aplikacji Librus tutaj. Nie jest to oczywiście obowiązkowe i nadal możecie logować się do dziennika Synergia jak dotychczas – loginem i hasłem do konta Synergia (otrzymanymi od szkoły).

• logowanie

Zalogowanie się do edziennika jest możliwe po otrzymaniu od administratora indywidualnego loginu oraz hasła.

Jeżeli posiadają Państwo dane do logowania zapraszamy na stronę:

• Aplikacja mobilna

Zapraszamy do pobrania aplikacji mobilnej:

W naszej szkole korzystamy z elektronicznego dziennika, którego wydawcą jest Librus

Dostęp do dziennika